O ELABUS

Oferujemy usługi transportu osobowego w kraju i za granicą. Naszą działalność stanowi wynajem luksusowych autokarów turystycznych na trasach międzynarodowych. Posiadamy bazy w kilku miejscach na terenie kraju i Unii Europejskiej, dzięki temu jesteśmy w stanie dojechać do każdego Klienta na terenie całego kraju i Europy. W naszej bazie Klientów są kontrahenci z Polski, a także z Niemiec, Czech, Chin, Tajwanu, Japonii czy Francji. Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, dla którego nowe wyzwania nie stanowią problemu. Porozumiewamy się w języku angielskim co jeszcze bardziej ułatwia współpracę z Klientami zagranicznymi.

 

Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje i zezwolenia na wykonywanie przewozu osób. Cechuje nas duża dbałość o bardzo wysoki standard wykonywanych usług, a zadowolenie Klientów jest tego najlepszym przykładem. Kierowcy zatrudnieni w naszej firmie cechują się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannym wyglądem, a także znajomością języka angielskiego.

 

Nasze autokary spełniają surowe normy ekologiczne, co pozwala na wjazd do każdego miasta europejskiego. Aby umilić drogę turystom, każdy pojazd wyposażony jest w klimatyzację, telewizję z DVD, rozkładane i rozsuwane fotele oraz toaletę pokładową. Dodatkowym elementem, są również gniazdka 230V, gdzie pasażerowie mogą podłączyć laptopa czy podładować telefon podczas podróży. Wśród naszej floty posiadamy autokary różnej wielkości i wyposażenia, co pozwoli dobrać idealny pojazd do Państwa potrzeb.

 

Dbając o jak najwyższy poziom obsługi sprostamy wszelkim Państwa wymaganiom. Jesteśmy otwarci na negocjacje, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Doradzamy, tworzymy kalkulację tras, wykonujemy wyceny, aby każdy przewóz odbył się w myśl hasła: zawsze do celu bezpiecznie i na czas.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, zapraszając do częstego kontaktu i stałej współpracy.
Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Skontaktuj się z nami

 Europejskie Linie Autobusowe Elabus

 ul. Przemysłowa 64, 61-540 Poznań

+48 72 748 75 46

 info@elabus.pl